+380 (44) 391 40 70

Реставрація труб

За якою технологією б не створювали трубопровід, з якого матеріалу його б не виготовляли і як би дбайливо його не експлуатували, одне залишається незмінним – рано чи пізно він зношується. Тому попит на реставрацію труб існуватиме завжди.

 

Ми робимо все, щоб ви не замислювалися над проблемами пов’язаними з трубопроводом і користувалися перевагами цивілізації. Високотехнологічний підхід до реставрації труб – це наше рішення.

Наша мета - не просто усунути проблему, а підвищити термін експлуатації трубопроводу.

Санація – високотехнологічна альтернатива традиційному ремонту

«Класичний» ремонт або повна заміна труб – це дорогі, ресурсовитратні і тривалі процедури. Ми обираємо більш прогресивні і сучасні рішення. З технологією санації ми відновлюємо пошкоджені ділянки труб застосувуючи ультрафіолетове випромінювання і композитні матеріали зі світловідбиваючих полімерів.

Оптимізуємо роботу з водопроводом, газопроводом і каналізаційними системами завдяки високим технологіям.

Робочий процес

Підготовка

Наша робота вимагає хірургічної точності і скрупульозності. Тому попередня діагностика стану труб – це обов'язковий етап для проведення комплексних робіт.

Основні роботи

Заміри об'єктів, підбір обладнання, інженерні розрахунки і контроль над робочим процесом – ми відповідаємо за якість всіх етапів реставрації.

Контроль отриманого результату

Контроль над якістю проведених процедур – це лише частина шляху. У фіналі санаційних робіт ми як перфекціоністи повинні переконатися, що отримали результат, який відповідає нашим очікуванням. Лише тоді ми передаємо об'єкт в експлуатацію.

Кожний етап роботи має значення

Що в результаті?

Економія

Санація дає змогу оптимізувати витрати завдяки інноваційним підходам до реставрації без шкоди якості робіт.

Швидкість

Повна заміна труб – це марнування часу, якщо є можливість відреставрувати окрему ділянку трубопроводу. І в той час, як старі методи реставрації тривають щонайменше 3 місяці, санація і робота зі світлополімерним рукавом становитиме не більше 2-х діб.

Апгрейд трубопроводу

Санація – це не просто реставрація труб в класичному розумінні. Вона не просто повертає труби до початкового стану, а й підвищує їх стійкість до корозій, критичних температурних показників, а також хімічних і механічних пошкоджень.

Залишились запитання?

Залиште заявку і наш менеджер зв'яжеться з вами

Залишити заявку

Київ, вул. Казимира Малевича, 86Е

уверх