+380 (44) 391 40 70

Очищення трубопроводів

Трубопроводи – це складна інженерна споруда. Ми часто сприймаємо її як належне, не замислюючись до яких наслідків призведе її розлад.

Вивести з ладу систему трубопроводів може не тільки необережна експлуатація, неякісні матеріали і неправильна установка труб, а й просте забруднення трубопроводу.

Будь-які труби, чи то водопровід чи каналізаційні системи, з часом неминуче забруднюються через вапнякові відкладення, осади від простої води, а також органічні відкладення. Як наслідок, утворюється засмічення, яке ускладнює нормальну циркуляцію води. В такому випадку, без допомоги кваліфікованих фахівців вам не обійтися.

Чому варто обрати нас?

Намагаючись вирішити проблему самостійно або вдаючись до допомоги працівників без належного досвіду і кваліфікації, ви можете не тільки не усунути засмічення, а й погіршити ситуацію. Таким чином ви нашкодите не лише собі, а й цілій системі комунікацій труб. Наша команда працює за встановленими інженерними стандартами.

З нашою допомогою ви не будете думати про аварійні ситуації. Проблеми з каналізацією ми беремо на себе.

Комплексний підхід до очищення трубопроводів

Аналіз та діагностика

Щоб усунути проблему, її потрібно обов'язково проаналізувати. Ми використовуємо передову спецтехніку для точного визначення стану труб і походження засмічення.

Розробка вирішення проблеми

Після того, як об'єкт був проаналізований, ми можемо чітко сказати, який метод робіт буде оптимальним саме для вас. Вибір правильної апаратури і хімічних реагентів, виходячи з даних діагностики, це ключ до відновлення справної роботи систем трубопроводу.

Усунення засмічення

Лише після того, як ми будемо впевнені в точності отриманих даних і доцільності обраної стратегії, ми розпочинаємо безпосередньо чищення труб. Тільки так можна гарантувати професійне очищення. Надійно, швидко і безпечно!

Профілактичне очищення

Чекати аварійної ситуації, щоб звернутися до нас? Не найкращий варіант. Не варто недооцінювати роль превентивних заходів. Ми проводимо профілактичне очищення трубопроводів, щоб постійно підтримувати роботоздатність труб на високому рівні.

Досвід роботи – наш наймогутніший інструмент.

Кожному об'єкту – індивідуальне рішення

Очищення різних видів забруднення

Забруднення побутового, технічного, промислового походження мають свої особливості і впоратися з ними універсальним способом неможливо. Ми розробили цілий комплекс заходів під кожен вид засмічення.

Робота з трубами будь-якого типу

Самоплинна каналізація, зливостоки, дренажі і навіть труби промислових агрегатів - ми знаємо, як здійснити очищення цих об'єктів. Жодне засмічення не заважатиме ефективній експлуатації труб.

Широкий спектр методик

Ми маємо великий вибір засобів боротьби із засміченнями: хімічне, пневматичне, гідродинамічне очищення, а також прочищення тросом. Все для того, щоб ретельно прочистити трубопровід.

Залишились запитання?

Залиште заявку і наш менеджер зв'яжеться з вами

Залишити заявку

Київ, вул. Казимира Малевича, 86Е

уверх